КатегоріяННІ
НазваНауково навчальний інститут охорони природи і біотехнологій
Керівниклауреат Державної премії в галузі науки і техніки, доктор біологічних наук, в.о. професора Мельничук Максим Дмитрович
ПідпорядкуванняНаціональний Аграрний Університет
Коло інтересівОсновними напрямками діяльності інституту є: оптимізація роботи щодо підготовки високоосвічених конкурентноспроможних фахівців усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів; ведення науково-дослідної, інформаційно-консультаційної діяльності, розробка і впровадження інноваційних технологій для потреб агропромислового комплексу України; творча співпраця з освітніми, науково-дослідними і виробничими установами в Україні та провідними зарубіжними університетами і фірмами.
ОбластьКиївська
Нас.пунктКиїв
Вул., буд., кв.пр. Сільськогосподарський, 4, корпус 17, кімната 219
Поштовий індекс03041
Телефон(044) 527-84-30, 527-81-72
Факс
e-mailmaksym@nauu.kiev.ua
Веб-сайтhttp://www.nauu.kiev.ua/?id=2888
Додаткові відомостіОсновні структурні підрозділи інституту Навчально-наукові центри: агарної екології, стандартизації і сертифікації об‘єктів та територій; загальної екології, безпеки життєдіяльності та сталого розвитку природи; біотехнологій, біотехсервісу та біоконверсій; біології і екології субтропічних рослин та ландшафтознавства (м. Ялта, АРК). Факультет екології і біотехнології. Науково-дослідний інститут екобіотехнологій та біотехніки. Дослідницькі центри: біології рослин, мікроорганізмів та біомоніторингу; відновлювальної біоенергетики та біотехніки. Інноваційний центр прикладних біотехнологій сільського, лісового і рибного господарства. Регіональний вищий заклад І-ІІІ рівнів акредитації, закріплений за ННІ охорони природи біотехнологій, «Боярський коледж екології та природних ресурсів».